Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 306-7ZPSX11-CE0 |
| EAN / Код | 4711377364256 |
| Гаранция | 60 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Power-Supply/MAG-A750BN-PCIE5-II |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| Power [Watts] | 750W |
| AC Input | 100-240V~, 50-60Hz |
| Connectors | ATX (24 pin): 1 EPS (8 pin): 1 EPS (4+4 pin): 1 PCI-E 5.1 (16 pin): 1 (450W) PCI-E (6+2 pin): 3 SATA (15 pin): 3 PERIPHERAL (4 pin):2 |
| PFC type | Active PFC |
| Fan size [mm] | 120 mm |
| Bearing | Hydrualic Bearing |
| Safety and Environmental | OVP, OCP, SCP, OPP, UVP |
| Dimensions | 140mm x 150mm x 86mm |
| Warranty | 60 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| AC Input | 100-240V~, 50-60Hz |
| Bearing | Hydrualic Bearing |
| Connectors | ATX (24 pin): 1 EPS (8 pin): 1 EPS (4+4 pin): 1 PCI-E 5.1 (16 pin): 1 (450W) PCI-E (6+2 pin): 3 SATA (15 pin): 3 PERIPHERAL (4 pin):2 |
| Dimensions | 140mm x 150mm x 86mm |
| Fan size [mm] | 120 mm |
| Manufacturer | MSI |
| PFC type | Active PFC |
| Power [Watts] | 750W |
| Safety and Environmental | OVP, OCP, SCP, OPP, UVP |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Power-Supply/MAG-A750BN-PCIE5-II |
| Warranty | 60 Months |
PSU MSI MAG A750BN PCIE5 II
- Производител: MSI
- Код на продукта: 306-7ZPSX11-CE0
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
78.85 € / 154.22 лв.
- Без данък: 65.71 € / 128.51 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно




