Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 306-7ZP8C11-CE0 |
| EAN / Код | 4711377084277 |
| Гаранция | 60 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Power-Supply/MAG-A650GL/Specification |
|---|---|
| AC Input | 100-240~, 10A , 47-63Hz |
| DC Output | +5V/ +3.3V/ +12V /-12V/ +5Vsb; 20A ;20A; 54A ;0.3A ;2.5A; TOTAL POWER: 100W ;648W ;3.6W ;12.5W; 650W |
| Connectors | ATX (24 pin) :1; EPS (4+4 pin): 2; PCI-E (6+2 pin): 4; SATA (15 pin): 6; MOLEX (4 pin): 3; FDD (4 pin): 1 |
| Cable information | Modular: Yes (full modular) |
| PFC type | Active PFC |
| Fan information | Fan Size: 120 mm; Fan Bearing :Fluid Dynamic Bearing |
| Safety and Environmental | Protection: OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP |
| Dimensions | 140 x 150 x 86 mm |
| Warranty | 60 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| AC Input | 100-240~, 10A , 47-63Hz |
| Cable information | Modular: Yes (full modular) |
| Connectors | ATX (24 pin) :1; EPS (4+4 pin): 2; PCI-E (6+2 pin): 4; SATA (15 pin): 6; MOLEX (4 pin): 3; FDD (4 pin): 1 |
| DC Output | +5V/ +3.3V/ +12V /-12V/ +5Vsb; 20A ;20A; 54A ;0.3A ;2.5A; TOTAL POWER: 100W ;648W ;3.6W ;12.5W; 650W |
| Dimensions | 140 x 150 x 86 mm |
| Fan information | Fan Size: 120 mm; Fan Bearing :Fluid Dynamic Bearing |
| PFC type | Active PFC |
| Safety and Environmental | Protection: OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Power-Supply/MAG-A650GL/Specification |
| Warranty | 60 Months |
PSU MSI MAG A650GL
- Производител: MSI
- Код на продукта: 306-7ZP8C11-CE0
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
73.56 € / 143.88 лв.
- Без данък: 61.30 € / 119.90 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно



