Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S7-15FK35-276 |
| EAN / Код | 4711377285056 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI RAI9_300 32G RTX4060 1TB_SSD 16 QHD+ OLED 240HZ WIN11_HOME M2 PCIE BLACK BACKLIT |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Stealth-A16-AI-plus/Specification |
|---|---|
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 Processor |
| Memory size | 32GB |
| Memory type | LPDDR5x-7500, Max 64GB |
| Graphics | RTX 4060, GDDR6 8GB |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Screen size | 16" |
| Screen type | QHD+ OLED, 16:10, 240hz, 100% DCI-P3 (Typ.) |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Interface | 1x Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt™ 4 compatible);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 Qualcomm FastConnect 7800 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| Audio | 2x 2W Speaker;4x 2W Woofer;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Keyboard | Per-Key RGB gaming keyboard by SteelSeries |
| Expansion slots | 2x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| OS | Windows 11 Home NextGen Premium |
| Sensors | 1x Fingerprint |
| Security | Fingerprint Security;Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Webcam Shutter;Secured-core PCs;Kensington Lock;Microsoft Pluton Security Technology |
| Battery | 4 cell, 99.99Whr |
| Color | Core Black |
| Power adapter | 240W adapter |
| Weight | 2.1 kg |
| Dimensions | 355.8 x 259.7 x 19.95 mm |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | 2x 2W Speaker;4x 2W Woofer;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Battery | 4 cell, 99.99Whr |
| Bluetooth | 5.4 |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| Color | Core Black |
| CPU model | AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 Processor |
| Dimensions | 355.8 x 259.7 x 19.95 mm |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Expansion slots | 2x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| Graphics | RTX 4060, GDDR6 8GB |
| Interface | 1x Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt™ 4 compatible);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Keyboard | Per-Key RGB gaming keyboard by SteelSeries |
| Memory size | 32GB |
| Memory type | LPDDR5x-7500, Max 64GB |
| OS | Windows 11 Home NextGen Premium |
| Power adapter | 240W adapter |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen size | 16" |
| Screen type | QHD+ OLED, 16:10, 240hz, 100% DCI-P3 (Typ.) |
| Security | Fingerprint Security;Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Webcam Shutter;Secured-core PCs;Kensington Lock;Microsoft Pluton Security Technology |
| Sensors | 1x Fingerprint |
| SSD | 1TB |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Stealth-A16-AI-plus/Specification |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery; 24 Months |
| Weight | 2.1 kg |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 Qualcomm FastConnect 7800 |
MSI STEALTH A16 AI+ A3XVFG-276
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S7-15FK35-276
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
2,742.14 € / 5,363.16 лв.
- Без данък: 2,285.12 € / 4,469.30 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно




