Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S7-1824B4-883 |
| EAN / Код | 4711377393294 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI ULTRA_9 16G RTX5090 1TB_SSD 18 QHD+ 240HZ M2 PCIE GRAY BACKLIT |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX/Specification |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| CPU model | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Memory size | 16GB (2x8GB) |
| Memory type | Up to DDR5-6400, Max 96GB |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 Laptop GPU, GDDR7 24GB |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | NVMe PCIe Gen4x4 SSD |
| Screen size | 18" |
| Screen resolution | 2560x1600 |
| Interface | 1x RJ45;2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1);3x Type-A USB3.2 Gen2;1x SD Express Card Reader;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Wi-Fi | Intel® Killer™ Wi-Fi 7 BE1750(x) |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| Audio | 4x 2W Speaker;Array Microphone;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Keyboard | 26-Zone RGB Gaming Keyboard |
| OS | Windows® 11 Home Advanced |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Kensington Lock;Webcam Shutter |
| Battery | 4 cell, 90Whr |
| Power adapter | 400W adapter |
| Weight | 3.6 kg |
| Dimensions | 404 x 307.5 x 24-32.05 mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | 4x 2W Speaker;Array Microphone;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Battery | 4 cell, 90Whr |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| CPU model | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Dimensions | 404 x 307.5 x 24-32.05 mm |
| Disk specifications | NVMe PCIe Gen4x4 SSD |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 Laptop GPU, GDDR7 24GB |
| Interface | 1x RJ45;2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1);3x Type-A USB3.2 Gen2;1x SD Express Card Reader;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Keyboard | 26-Zone RGB Gaming Keyboard |
| Manufacturer | MSI |
| Memory size | 16GB (2x8GB) |
| Memory type | Up to DDR5-6400, Max 96GB |
| OS | Windows® 11 Home Advanced |
| Power adapter | 400W adapter |
| Screen resolution | 2560x1600 |
| Screen size | 18" |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Kensington Lock;Webcam Shutter |
| SSD | 1TB |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX/Specification |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 3.6 kg |
| Wi-Fi | Intel® Killer™ Wi-Fi 7 BE1750(x) |
MSI VECTOR 18 HX AI A2XWJG 883
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S7-1824B4-883
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
4,476.74 € / 8,755.75 лв.
- Без данък: 3,730.62 € / 7,296.46 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно










