Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S7-15M352-641 |
| EAN / Код | 4711377393164 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI ULTRA_7 16G RTX5070TI 1TB_SSD 16 QHD+ 240HZ M2 PCIE GRAY BACKLIT |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX/Overview |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| CPU model | Intel® Core™ Ultra 7 255HX |
| Memory size | 16GB (2x8GB) |
| Memory type | Up to DDR5-6400, Max 96GB |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti Laptop GPU, GDDR7 12GB |
| SSD | 1TB |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Screen size | 16" |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Interface | 1x RJ45;2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x SD Express Card Reader;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| Audio | 2x 2W Speaker, Array Microphone;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Keyboard | 24-Zone RGB Gaming Keyboard |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Kensington Lock;Webcam Shutter |
| Battery | 4 cell, 90Whr |
| Power adapter | 330W adapter |
| Weight | 2.7 kg |
| Dimensions | 357 x 284 x 22.20-28.55 mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | 2x 2W Speaker, Array Microphone;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Battery | 4 cell, 90Whr |
| Camera | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR;3D Noise Reduction+ (3DNR+) |
| CPU model | Intel® Core™ Ultra 7 255HX |
| Dimensions | 357 x 284 x 22.20-28.55 mm |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti Laptop GPU, GDDR7 12GB |
| Interface | 1x RJ45;2x Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x SD Express Card Reader;1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) |
| Keyboard | 24-Zone RGB Gaming Keyboard |
| Manufacturer | MSI |
| Memory size | 16GB (2x8GB) |
| Memory type | Up to DDR5-6400, Max 96GB |
| Power adapter | 330W adapter |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Screen size | 16" |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Kensington Lock;Webcam Shutter |
| SSD | 1TB |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX/Overview |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 2.7 kg |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
MSI VECTOR 16 HX AI A2XWHG 641
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S7-15M352-641
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
2,070.18 € / 4,048.92 лв.
- Без данък: 1,725.15 € / 3,374.10 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





