Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 912-V532-241 |
| EAN / Код | 4711377308205 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | MSI NVIDIA RTX5070 HDMI DP 192B 12GB ACTIVE |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5070-12G-SHADOW-3X-OC |
|---|---|
| Graphics engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 |
| Engine/Core clock | Extreme Performance: 2557 MHz (MSI Center);Boost: 2542 MHz |
| Memmory size | 12GB |
| Memory type | GDDR7 |
| Memory interface | 192-bit |
| Memory speed | 28 Gbps |
| CUDA cores | 6144 Units |
| I/O | DisplayPort x 3 (v2.1b);HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR);Power connectors: 16-pin x 1 (ATX 3.1 PSU recommended) |
| Card bus | PCI Express® Gen 5 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 |
| Maximum displays | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Power consumption | 250 W |
| Recommended system power | 650 W |
| Dimensions | 303 x 121 x 49 mm |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Card bus | PCI Express® Gen 5 |
| CUDA cores | 6144 Units |
| Dimensions | 303 x 121 x 49 mm |
| Engine/Core clock | Extreme Performance: 2557 MHz (MSI Center);Boost: 2542 MHz |
| Graphics engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 |
| I/O | DisplayPort x 3 (v2.1b);HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR);Power connectors: 16-pin x 1 (ATX 3.1 PSU recommended) |
| Maximum displays | 4 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 |
| Memmory size | 12GB |
| Memory interface | 192-bit |
| Memory speed | 28 Gbps |
| Memory type | GDDR7 |
| OpenGL | 4.6 |
| Power consumption | 250 W |
| Recommended system power | 650 W |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5070-12G-SHADOW-3X-OC |
| Warranty | 36 Months |
MSI RTX5070 12G SHADOW 3X OC
- Производител: MSI
- Код на продукта: 912-V532-241
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
831.43 € / 1,626.14 лв.
- Без данък: 692.86 € / 1,355.12 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





