Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 912-V536-001 |
| EAN / Код | 4711377338868 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | MSI NVIDIA RTX5060TI HDMI DP 128B 8GB ACTIVE |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5060-Ti-8G-VENTUS-2X-OC-PLUS/ |
|---|---|
| Graphics engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Ti |
| Engine/Core clock | Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center);Boost: 2602 MHz |
| Memmory size | 8GB |
| Memory type | GDDR7 |
| Memory interface | 128-bit |
| Memory speed | 28 Gbps |
| CUDA cores | 4608 Units |
| I/O | DisplayPort x 3 (v2.1b);HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR);Power connectors: 8-pin x1 |
| Card bus | PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8) |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 |
| Maximum displays | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Power consumption | 180 W |
| Recommended system power | 600 W |
| Dimensions | 227 x 126 x 41 mm |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Card bus | PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8) |
| CUDA cores | 4608 Units |
| Dimensions | 227 x 126 x 41 mm |
| Engine/Core clock | Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center);Boost: 2602 MHz |
| Graphics engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Ti |
| I/O | DisplayPort x 3 (v2.1b);HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR);Power connectors: 8-pin x1 |
| Maximum displays | 4 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 |
| Memmory size | 8GB |
| Memory interface | 128-bit |
| Memory speed | 28 Gbps |
| Memory type | GDDR7 |
| OpenGL | 4.6 |
| Power consumption | 180 W |
| Recommended system power | 600 W |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5060-Ti-8G-VENTUS-2X-OC-PLUS/ |
| Warranty | 36 Months |
MSI RTX5060TI 8 VENTUS 2X OC +
- Производител: MSI
- Код на продукта: 912-V536-001
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
514.32 € / 1,005.91 лв.
- Без данък: 428.60 € / 838.26 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





