Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 912-V537-003 |
| EAN / Код | 4711377344296 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | MSI NVIDIA RTX5060 HDMI DP 128B 8GB ACTIVE |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5060-8G-VENTUS-2X-OC/Overview |
|---|---|
| Graphics engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 |
| Engine/Core clock | Extreme Performance: 2535 MHz (MSI Center);Boost: 2527 MHz |
| Memmory size | 8GB |
| Memory type | GDDR7 |
| Memory interface | 128-bit |
| Memory speed | 28 Gbps |
| CUDA cores | 3840 Units |
| I/O | DisplayPort x 3 (v2.1b);HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR);Power connectors: 8-pin x1 |
| Card bus | PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8) |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 |
| Maximum displays | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Power consumption | 145 W |
| Recommended system power | 550 W |
| Dimensions | 197 x 120 x 41 mm |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Card bus | PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8) |
| CUDA cores | 3840 Units |
| Dimensions | 197 x 120 x 41 mm |
| Engine/Core clock | Extreme Performance: 2535 MHz (MSI Center);Boost: 2527 MHz |
| Graphics engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 |
| I/O | DisplayPort x 3 (v2.1b);HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR);Power connectors: 8-pin x1 |
| Maximum displays | 4 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 |
| Memmory size | 8GB |
| Memory interface | 128-bit |
| Memory speed | 28 Gbps |
| Memory type | GDDR7 |
| OpenGL | 4.6 |
| Power consumption | 145 W |
| Recommended system power | 550 W |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5060-8G-VENTUS-2X-OC/Overview |
| Warranty | 36 Months |
MSI RTX5060 8G VENTUS 2X OC WH
- Производител: MSI
- Код на продукта: 912-V537-003
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
415.72 € / 813.07 лв.
- Без данък: 346.43 € / 677.56 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно




