Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 306-7G23R24-HH9 |
| EAN / Код | 4711377121552 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI CASE ATX MID TOWER BLACK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/PC-Case/MAG-FORGE-320R-AIRFLOW/Specification |
|---|---|
| Form factor | Mid Tower/ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Slots for devices | 1 x 2.5";2 x 2.5" / 3.5" |
| I/O | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A; 1 x Audio-out; 1 x Mic-in; 1 x LED Switch |
| Cooling | FAN SIZE SUPPORT:Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm; Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm; Side: 2 x 120 mm; PSU Shroud: 2 x 120 mm; PRE-INSTALLED FAN SIZE:Front: 3 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm; PRE-INSTALLED FAN TYPE:Front: 3 x auto-RGB Fan; Rear: 1 x auto-RGB Fan; RADIATOR SIZE SUPPORT:Front: 120 / 140 / 240 mm; Top: 120 / 240/280/360 mm; Rear: 120 mm |
| Expansion slots | 7 |
| Other | MAXIMUM GPU LENGTH:390 mm; MAXIMUM GPU HEIGHT:150 mm; MAXIMUM CPU COOLER HEIGHT:160 mm; POWER SUPPLY SUPPORT:ATX; MAXIMUM PSU LENGTH:200 mm |
| Dimensions | 472.5 x 210 x 498 mm |
| Weight | 7.05 kg |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Cooling | FAN SIZE SUPPORT:Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm; Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm; Side: 2 x 120 mm; PSU Shroud: 2 x 120 mm; PRE-INSTALLED FAN SIZE:Front: 3 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm; PRE-INSTALLED FAN TYPE:Front: 3 x auto-RGB Fan; Rear: 1 x auto-RGB Fan; RADIATOR SIZE SUPPORT:Front: 120 / 140 / 240 mm; Top: 120 / 240/280/360 mm; Rear: 120 mm |
| Dimensions | 472.5 x 210 x 498 mm |
| Expansion slots | 7 |
| Form factor | Mid Tower/ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| I/O | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A; 1 x Audio-out; 1 x Mic-in; 1 x LED Switch |
| Other | MAXIMUM GPU LENGTH:390 mm; MAXIMUM GPU HEIGHT:150 mm; MAXIMUM CPU COOLER HEIGHT:160 mm; POWER SUPPLY SUPPORT:ATX; MAXIMUM PSU LENGTH:200 mm |
| Slots for devices | 1 x 2.5";2 x 2.5" / 3.5" |
| Vendor_url | https://www.msi.com/PC-Case/MAG-FORGE-320R-AIRFLOW/Specification |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 7.05 kg |
MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW
- Производител: MSI
- Код на продукта: 306-7G23R24-HH9
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
84.04 € / 164.38 лв.
- Без данък: 70.04 € / 136.98 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно



