Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 3B6-BZ05032-HH9 |
| EAN / Код | 4711377283489 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI CASE ATX MID_TOWER BLACK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/PC-Case/MAG-FORGE-121A-AIRFLOW/Specification |
|---|---|
| Form factor | Mid Tower, ATX / M-ATX / ITX |
| I/O | 2 x USB 5Gbps (Type-A);1 x Audio-Out;1 x Mic-In;1 x LED On / Off Button |
| Cooling | Fan Size Support: Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm;Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm;Rear: 1 x 120 mm;Bottom: N/A;PSU Shroud: 2 x 120 mm;Pre-installed Fan Size: Front: 3 x 120 mm;Rear: 1 x 120 mm;Pre-installed Fan Type: Front: 3 x auto-RGB Fan;Rear: 1 x auto-RGB Fan;Radiator Size Support: Front: 120 / 140 / 240 mm;Top: 120 / 240 mm;Rear: 120 mm;Side: N/A;Bottom: N/A |
| Expansion slots | 7 |
| Specifications | Maximum GPU Length: 330 mm330 mm;Maximum CPU Cooler Height: 160 mm;Power Supply Support: ATX;Maximum PSU Length: 200 mm (without 3.5" HDD tray);Drive Mount Support: 3 x 2.5", 2 x 2.5" / 3.5" |
| Color | Black |
| Dimensions | 411.6 x 210 x 498 mm |
| Weight | 5.76 kg |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Color | Black |
| Cooling | Fan Size Support: Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm;Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm;Rear: 1 x 120 mm;Bottom: N/A;PSU Shroud: 2 x 120 mm;Pre-installed Fan Size: Front: 3 x 120 mm;Rear: 1 x 120 mm;Pre-installed Fan Type: Front: 3 x auto-RGB Fan;Rear: 1 x auto-RGB Fan;Radiator Size Support: Front: 120 / 140 / 240 mm;Top: 120 / 240 mm;Rear: 120 mm;Side: N/A;Bottom: N/A |
| Dimensions | 411.6 x 210 x 498 mm |
| Expansion slots | 7 |
| Form factor | Mid Tower, ATX / M-ATX / ITX |
| I/O | 2 x USB 5Gbps (Type-A);1 x Audio-Out;1 x Mic-In;1 x LED On / Off Button |
| Specifications | Maximum GPU Length: 330 mm330 mm;Maximum CPU Cooler Height: 160 mm;Power Supply Support: ATX;Maximum PSU Length: 200 mm (without 3.5" HDD tray);Drive Mount Support: 3 x 2.5", 2 x 2.5" / 3.5" |
| Vendor_url | https://www.msi.com/PC-Case/MAG-FORGE-121A-AIRFLOW/Specification |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 5.76 kg |
MSI MAG FORGE 121A /PSU 750W
- Производител: MSI
- Код на продукта: 3B6-BZ05032-HH9
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
106.45 € / 208.20 лв.
- Без данък: 88.71 € / 173.50 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно




