Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S6-AE0721-1221 |
| EAN / Код | MODERN AM242 1M-1221EU-B3100U8GS25X11PANS |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI AIO 23.8 FHD CORE3 8G 256GB_SSD WIN11_PRO HDMI BLACK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/All-in-One-PC/Modern-AM242-1MX |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| CPU model | ntel® Core™ 3 processor 100U (10M Cache, 1.20 GHz up to 4.70 GHz) |
| Memory size | 8GB (8GB*1)DDR5 5200 MHz |
| Graphics | Intel® Iris® Xe Graphics |
| SSD | 256GB |
| HDD | No HDD |
| Disk specifications | M.2 NVMe PCIe Gen4 x4 / SATA |
| Interfaces/Ports | Front Ports: 1 Mic-in/Headphone-out combo Mic-in/Headphone-out combo;Rear Ports: 1x HDMI in;2 USB 2.0 Type A (R) USB 2.0 Type A (R);1x (v2.1) HDMI out HDMI out |
| Wireless | Realtek RTL8111H;Wi-Fi® 6E+BT |
| OS | Windows 11 Professional |
| Other | Panel Resolution: 23.8" Flat IPS 1920x1080 (FHD) |
| Dimensions | 652 x 222 x 455 |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| CPU model | ntel® Core™ 3 processor 100U (10M Cache, 1.20 GHz up to 4.70 GHz) |
| Dimensions | 652 x 222 x 455 |
| Disk specifications | M.2 NVMe PCIe Gen4 x4 / SATA |
| Graphics | Intel® Iris® Xe Graphics |
| HDD | No HDD |
| Interfaces/Ports | Front Ports: 1 Mic-in/Headphone-out combo Mic-in/Headphone-out combo;Rear Ports: 1x HDMI in;2 USB 2.0 Type A (R) USB 2.0 Type A (R);1x (v2.1) HDMI out HDMI out |
| Manufacturer | MSI |
| Memory size | 8GB (8GB*1)DDR5 5200 MHz |
| OS | Windows 11 Professional |
| Other | Panel Resolution: 23.8" Flat IPS 1920x1080 (FHD) |
| SSD | 256GB |
| Vendor_url | https://www.msi.com/All-in-One-PC/Modern-AM242-1MX |
| Warranty | 24 Months |
| Wireless | Realtek RTL8111H;Wi-Fi® 6E+BT |
MSI MODERN AM242 1M AIO
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S6-AE0721-1221
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
810.81 € / 1,585.80 лв.
- Без данък: 675.67 € / 1,321.50 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно




