Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S7-15Q342-1004 |
| EAN / Код | 4711377423007 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI I7-13 16G RTX5050 512GB_SSD 15.6 FHD 144HZ M2 PCIE BLACK RGB_BACKLIT |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Cyborg-15-B13WX/Overview |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| CPU model | Raptor Lake i7-13620H |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | DDR5-5200 |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 Laptop GPU, GDDR7 8GB |
| SSD | 512GB |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Screen size | 15.6" |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Interface | 1x RJ45;1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz);1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | HD type (30fps@720p);3D Noise Reduction (3DNR) |
| Audio | 2x 2W Speaker;Array Microphone;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Keyboard | 4-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key / ENG + BG |
| OS | None |
| Sensors | 1x Fingerprint (Optional) |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Kensington Lock;Webcam Shutter |
| Battery | 4 cell, 55.2Whr |
| Power adapter | 150W adapter |
| Weight | 2.1 kg |
| Dimensions | 359.3 x 245.25 x 22.15-23.15 mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | 2x 2W Speaker;Array Microphone;1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Battery | 4 cell, 55.2Whr |
| Bluetooth | 5.3 |
| Camera | HD type (30fps@720p);3D Noise Reduction (3DNR) |
| CPU model | Raptor Lake i7-13620H |
| Dimensions | 359.3 x 245.25 x 22.15-23.15 mm |
| Disk specifications | NVMe PCIe SSD Gen4x4 w/o DRAM |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 Laptop GPU, GDDR7 8GB |
| Interface | 1x RJ45;1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0);2x Type-A USB3.2 Gen2;1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz);1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| Keyboard | 4-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key / ENG + BG |
| Manufacturer | MSI |
| Memory size | 16GB |
| Memory type | DDR5-5200 |
| OS | None |
| Power adapter | 150W adapter |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Screen size | 15.6" |
| Security | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0;Kensington Lock;Webcam Shutter |
| Sensors | 1x Fingerprint (Optional) |
| SSD | 512GB |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Laptop/Cyborg-15-B13WX/Overview |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 2.1 kg |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
MSI CYBORG 15 B13WEKG-1004XBG
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S7-15Q342-1004
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
1,315.02 € / 2,571.96 лв.
- Без данък: 1,095.85 € / 2,143.30 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





