Основна информация
| Производител | REPOTEC |
|---|---|
| Part Number | RPT-5720DU |
| EAN / Код | RPT-5720DU |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | REPOTEC UPS LINE_INTERACTIVE 2000VA SIMULATED_SINE_WAVE 4xSCHUKO 2xIEC-320 USB 2xRJ-45 |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.repotec.com/index.php/ups/line-interactive-ups/rpt-5715du/ |
|---|---|
| Capacity | 2000VA/1200W\t |
| Input | Voltage:220/230/240Vac; Voltage Range: -30%,+25%; Frequency:50/60Hz(auto-sensing); Type of Plug:German input power cable |
| Output | Voltage (DC mode):220/230/240Vac +/-10%; Frequency:50/60Hz +/-1Hz; Waveform:Simulated Sinewave; Steps of Regulation:II Boost + I Buck; Transfer Time:<6ms typical; Socket:Schuko*4pcs + IEC320 C13*2pcs for Back-up/AVR/Surge |
| Battery | Voltage:24VDC; Type:12V/9AH*2pcs; Recharge Time(to 90%):5H |
| Display | LED indicator |
| Alarms | AC normal (Green), Batt. Backup (Yellow), UPS cut off / fault (Red) |
| Environment | Humidity:\t0-95% non-condensing; Temperature:0-40°C; Overload Protection:Yes Short Circuit Protection:AC fuse and Electornics Circuit Auto-recharge:Yes Auto-restart:Yes Battery Door Design Casing:Yes |
| Dimensions | 343 x 135 x 208mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Alarms | AC normal (Green), Batt. Backup (Yellow), UPS cut off / fault (Red) |
| Battery | Voltage:24VDC; Type:12V/9AH*2pcs; Recharge Time(to 90%):5H |
| Capacity | 2000VA/1200W\t |
| Dimensions | 343 x 135 x 208mm |
| Display | LED indicator |
| Environment | Humidity:\t0-95% non-condensing; Temperature:0-40°C; Overload Protection:Yes Short Circuit Protection:AC fuse and Electornics Circuit Auto-recharge:Yes Auto-restart:Yes Battery Door Design Casing:Yes |
| Input | Voltage:220/230/240Vac; Voltage Range: -30%,+25%; Frequency:50/60Hz(auto-sensing); Type of Plug:German input power cable |
| Output | Voltage (DC mode):220/230/240Vac +/-10%; Frequency:50/60Hz +/-1Hz; Waveform:Simulated Sinewave; Steps of Regulation:II Boost + I Buck; Transfer Time:<6ms typical; Socket:Schuko*4pcs + IEC320 C13*2pcs for Back-up/AVR/Surge |
| Vendor_url | https://www.repotec.com/index.php/ups/line-interactive-ups/rpt-5715du/ |
| Warranty | 24 Months |
RPT-5720DU 2000VA /AVR/USB
- Производител: REPOTEC
- Код на продукта: RPT-5720DU
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
160.24 € / 313.40 лв.
- Без данък: 133.53 € / 261.16 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


