Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | SDS2/512GB |
| EAN / Код | 740617298192 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON SD 512GB UHS-I CL10 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/en/memory-cards/canvas-select-plus-sd-card |
|---|---|
| Capacity | 512 GB |
| Speed | 100/85MB/s Read/Write |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 512 GB |
| Speed | 100/85MB/s Read/Write |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/en/memory-cards/canvas-select-plus-sd-card |
| Warranty | 96 Months |
512G SD KINGST SDS2
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: SDS2/512GB
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
43.93 € / 85.92 лв.
- Без данък: 36.61 € / 71.60 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

