Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | SDCG4/128 |
| EAN / Код | 0740617647944 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON SDMICRO 128GB UHS-I CL10 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/en/memory-cards/canvas-go-plus-microsd-card-sdcg4?capacity=128gb&adapter=sd%20adapter |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston |
| Capacity | 128GB |
| Form factor | exFAT |
| Class | Class 10, UHS-I, U3, V30, A2 |
| Other | Up to 200MB/s read (64GB-128GB);Up to 200/160MB/s read/write (256GB-1TB) |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 128GB |
| Class | Class 10, UHS-I, U3, V30, A2 |
| Form factor | exFAT |
| Manufacturer | Kingston |
| Other | Up to 200MB/s read (64GB-128GB);Up to 200/160MB/s read/write (256GB-1TB) |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/en/memory-cards/canvas-go-plus-microsd-card-sdcg4?capacity=128gb&adapter=sd%20adapter |
| Warranty | 96 Months |
128G SDMIC KINGST GO+ SDCG4
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: SDCG4/128
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
43.37 € / 84.82 лв.
- Без данък: 36.14 € / 70.69 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


