Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | SDCS3/64GB |
| EAN / Код | 0740617348408 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON SDMICRO 64GB UHS-I CL10 PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/unitedkingdom/en/memory-cards/canvas-select-plus-microsd-card-sdcs3 |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston |
| Capacity | 64GB |
| Form factor | exFAT |
| Class | Class 10, UHS-I, U1/U3, video class 10/30, A1 |
| Speed | Speeds of up to 100MB/s read |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 64GB |
| Class | Class 10, UHS-I, U1/U3, video class 10/30, A1 |
| Form factor | exFAT |
| Manufacturer | Kingston |
| Speed | Speeds of up to 100MB/s read |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/unitedkingdom/en/memory-cards/canvas-select-plus-microsd-card-sdcs3 |
| Warranty | 96 Months |
64G SDMIC KINGST SDCS3
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: SDCS3/64GB
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
16.37 € / 32.01 лв.
- Без данък: 13.64 € / 26.67 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


