Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | DTKN/128GB |
| EAN / Код | 740617309119 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON USB3.2 128GB METAL |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/dtkn_us.pdf |
|---|---|
| Capacity | 128 GB |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| R/W speed | 200MB/s read, 60MB/s write |
| Dimensions | 39mm x 12.6mm x 4.9mm |
| Warranty | 60 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 128 GB |
| Dimensions | 39mm x 12.6mm x 4.9mm |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| R/W speed | 200MB/s read, 60MB/s write |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/dtkn_us.pdf |
| Warranty | 60 Months |
128GB USB3 KINGSTON DTKN
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: DTKN/128GB
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
26.00 € / 50.85 лв.
- Без данък: 21.67 € / 42.38 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

