Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | UC310-128G-RBK |
| EAN / Код | 4711085941947 |
| Гаранция | 60 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA USB3.2 128GB PLASTIC |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.adata.com/en/consumer/category/usb-flash-drives/type-a-usb-flash-drive-uc310/?tab=description |
|---|---|
| Capacity | 128GB |
| Interface | USB 3.2 Gen1 (USB 5Gbps) ( backward compatible with USB 2.0 ) |
| Color | Black |
| Weight | 9g |
| Dimensions | 58 x 20 x 13 mm |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 128GB |
| Color | Black |
| Dimensions | 58 x 20 x 13 mm |
| Interface | USB 3.2 Gen1 (USB 5Gbps) ( backward compatible with USB 2.0 ) |
| Vendor_url | https://www.adata.com/en/consumer/category/usb-flash-drives/type-a-usb-flash-drive-uc310/?tab=description |
| Warranty | 60 Months |
| Weight | 9g |
128GB UC310 ADATA BLACK
- Производител: ADATA
- Код на продукта: UC310-128G-RBK
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
13.89 € / 27.17 лв.
- Без данък: 11.58 € / 22.64 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

