Основна информация
| Производител | TENDA |
|---|---|
| Part Number | A9 |
| EAN / Код | 6932849427332 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | TENDA EXTENDER EXTERNAL_ANTENNA 2.4GHZ 300MBPS |
Технически характеристики
| Vendor_url | http://www.tendacn.com/en/product/A9.html |
|---|---|
| Frequency | 2.412~2.484 GHz |
| Management | Wireless Security: Encryption Mode: Mix WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA Algorithm: TKIP; DHCP Server: Support; Modulation802.11b: DSSS / BPSK / QPSK / CCK,802.11g: OFDM / DSSS / BPSK / QPSK / CCK,802.11n: OFDM / DSSS / BPSK / QPSK / CCK |
| Standarts | IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Environment | Temperature: Operating Temperature:0?C~40?C, Storage Temperature:-40~70?; Humidity: Operating Humidity:10%~90%, non-condensing,Storage Humidity:5%~90%, non-condensing |
| Dimensions | 111 * 56 * 47.7mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Dimensions | 111 * 56 * 47.7mm |
| Environment | Temperature: Operating Temperature:0?C~40?C, Storage Temperature:-40~70?; Humidity: Operating Humidity:10%~90%, non-condensing,Storage Humidity:5%~90%, non-condensing |
| Frequency | 2.412~2.484 GHz |
| Management | Wireless Security: Encryption Mode: Mix WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA Algorithm: TKIP; DHCP Server: Support; Modulation802.11b: DSSS / BPSK / QPSK / CCK,802.11g: OFDM / DSSS / BPSK / QPSK / CCK,802.11n: OFDM / DSSS / BPSK / QPSK / CCK |
| Standarts | IEEE802.11b,IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Vendor_url | http://www.tendacn.com/en/product/A9.html |
| Warranty | 24 Months; 36 Months |
TENDA A9 WL N300 RANGE EXTEND
- Производител: TENDA
- Код на продукта: A9
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
12.21 € / 23.89 лв.
- Без данък: 10.18 € / 19.91 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

