Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S6-3PC39M-053 |
| EAN / Код | 1711377219167 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI 27 FHD 100Hz IPS 1ms MPRT 16:9 HDMI DP D-SUB AUDIO FFREE |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP275PG |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| Screen size | 27" |
| Display | Anti-glare |
| Screen type | IPS |
| Refresh rate | 100Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.3114 (H) x 0.3114 (V) |
| Color gamut | ADOBE RGB / DCI-P3 / SRGB -78% / 74% / 95% |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Color saturation | 16.7M 8 bits (6 bits + FRC) |
| Contrast | 1000:1 |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GtG) |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| I/O | VIDEO PORTS: 1x HDMI™ 1.4b (FHD@100Hz) 1x DisplayPort 1.2a 1x D-Sub (VGA) AUDIO PORTS: 1x Headphone-out 1x Line-in |
| Audio | Speaker: 2x 2W |
| Sync technology | Adaptive |
| Mechanical design | Vesa Mounting 100 x 100 mm Tilt -5° ~ 20° Swivel -45° ~ 45° Pivot -90° ~ 90° Height 0 ~ 130 mm |
| Power adapter | Internal Power Board 100~240V, 50~60Hz |
| Weight | 6.03 kg |
| Dimensions | 612.1 x 561.4 x 226.9 mm |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Audio | Speaker: 2x 2W |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Color gamut | ADOBE RGB / DCI-P3 / SRGB -78% / 74% / 95% |
| Color saturation | 16.7M 8 bits (6 bits + FRC) |
| Contrast | 1000:1 |
| Dimensions | 612.1 x 561.4 x 226.9 mm |
| Display | Anti-glare |
| I/O | VIDEO PORTS: 1x HDMI™ 1.4b (FHD@100Hz) 1x DisplayPort 1.2a 1x D-Sub (VGA) AUDIO PORTS: 1x Headphone-out 1x Line-in |
| Manufacturer | MSI |
| Mechanical design | Vesa Mounting 100 x 100 mm Tilt -5° ~ 20° Swivel -45° ~ 45° Pivot -90° ~ 90° Height 0 ~ 130 mm |
| Pixel pitch | 0.3114 (H) x 0.3114 (V) |
| Power adapter | Internal Power Board 100~240V, 50~60Hz |
| Refresh rate | 100Hz |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GtG) |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Screen resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Screen size | 27" |
| Screen type | IPS |
| Sync technology | Adaptive |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP275PG |
| Viewing angle | 178°(H) / 178°(V) |
| Warranty | 24 Months |
| Weight | 6.03 kg |
MSI 27 PRO MP275PG
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S6-3PC39M-053
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
148.41 € / 290.27 лв.
- Без данък: 123.68 € / 241.90 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно







