Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S6-3PD0CT-001 |
| EAN / Код | 4711377236973 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | MSI 27 FHD 120Hz IPS 1ms 16:9 HDMI DP D-SUB AUDIO |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP271A-E2/Specification |
|---|---|
| Screen size | 27" |
| Screen type | FHD/ IPS/ Anti-glare |
| Refresh rate | 120Hz |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Pixel pitch | 0.3114 (H) x 0.3114 (V) |
| Brightness | 300 cd/m? |
| Color saturation | 16.7M |
| Contrast | 1500:1 |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GtG) |
| Viewing angle | 178° / 178° |
| I/O | Video ports: 1x HDMI™ 1.4b (FHD@120Hz);1x DisplayPort 1.2a;1x D-Sub (VGA) |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Brightness | 300 cd/m? |
| Color saturation | 16.7M |
| Contrast | 1500:1 |
| I/O | Video ports: 1x HDMI™ 1.4b (FHD@120Hz);1x DisplayPort 1.2a;1x D-Sub (VGA) |
| Pixel pitch | 0.3114 (H) x 0.3114 (V) |
| Refresh rate | 120Hz |
| Response time | 1ms (MPRT) / 4ms (GtG) |
| Screen aspect ratio | 16:9 |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen size | 27" |
| Screen type | FHD/ IPS/ Anti-glare |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP271A-E2/Specification |
| Viewing angle | 178° / 178° |
| Warranty | 24 Months |
MSI 27 PRO MP271A E2
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S6-3PD0CT-001
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
123.26 € / 241.08 лв.
- Без данък: 102.72 € / 200.90 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно





