Основна информация
| Производител | AMD |
|---|---|
| Part Number | 100-100001590BOX |
| EAN / Код | 730143316699 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | AMD RYZEN_7 AM5 4.1GHZ 8CORES FAN Wraith Stealth 65W DESKTOP |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/8000-series/amd-ryzen-7-8700f.html |
|---|---|
| Socket | AM5 |
| Number of cores | 8 |
| Threads | 16 |
| Frequency | Max. Boost Clock :Up to 5 GHz; Base Clock :4.1 GHz |
| Cache | L2 Cache:8 MB; L3 Cache:16 MB |
| Memory specification | System Memory Type:DDR5 Memory Channels:2 Max. Memory:256 GB System Memory Subtype:UDIMM Max Memory Speed: 2x1R-DDR5-5200; 2x2R-DDR5-5200; 4x1R-DDR5-3600; 4x2R-DDR5-3600 |
| TDP | 65W |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Cache | L2 Cache:8 MB; L3 Cache:16 MB |
| Frequency | Max. Boost Clock :Up to 5 GHz; Base Clock :4.1 GHz |
| Memory specification | System Memory Type:DDR5 Memory Channels:2 Max. Memory:256 GB System Memory Subtype:UDIMM Max Memory Speed: 2x1R-DDR5-5200; 2x2R-DDR5-5200; 4x1R-DDR5-3600; 4x2R-DDR5-3600 |
| Number of cores | 8 |
| Socket | AM5 |
| TDP | 65W |
| Threads | 16 |
| Vendor_url | https://www.amd.com/en/products/processors/desktops/ryzen/8000-series/amd-ryzen-7-8700f.html |
| Warranty | 36 Months |
AMD RYZEN 7 8700F BOX
- Производител: AMD
- Код на продукта: 100-100001590BOX
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
289.66 € / 566.52 лв.
- Без данък: 241.38 € / 472.10 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

