Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 306-7ZP9B11-CE0 |
| EAN / Код | 4711377142243 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | MSI POWER_SUPPLY 1000W EFF_90 PFC_ACTIVE MODULAR FAN_135MM |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/Power-Supply/MAG-A1000GL-PCIE5/Overview |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| Power [Watts] | 1000W |
| AC Input | 100-240V, 13A ,50-60Hz |
| DC Output | +5V/ +3.3V/ +12V/ -12V/ +5Vsb;22A/ 22A/ 83.3A/ 0.3A/ 3A |
| Connectors | ATX (24 pin): 1;EPS (4+4 pin): 2;PCI-E 5.1 (16 pin): 1 (600W);PCI-E (6+2 pin): 4;SATA (15 pin): 12;PERIPHERAL (4 pin): 4;FDD (4 pin): 1 |
| PFC type | Active PFC |
| Fan information | Fan Size: 135 mm;Fan Bearing: Fluid Dynamic Bearing |
| Safety and Environmental | OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP |
| Dimensions | 150 x 150 x 86 mm |
| Warranty | 99 Мonths |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| AC Input | 100-240V, 13A ,50-60Hz |
| Connectors | ATX (24 pin): 1;EPS (4+4 pin): 2;PCI-E 5.1 (16 pin): 1 (600W);PCI-E (6+2 pin): 4;SATA (15 pin): 12;PERIPHERAL (4 pin): 4;FDD (4 pin): 1 |
| DC Output | +5V/ +3.3V/ +12V/ -12V/ +5Vsb;22A/ 22A/ 83.3A/ 0.3A/ 3A |
| Dimensions | 150 x 150 x 86 mm |
| Fan information | Fan Size: 135 mm;Fan Bearing: Fluid Dynamic Bearing |
| Manufacturer | MSI |
| PFC type | Active PFC |
| Power [Watts] | 1000W |
| Safety and Environmental | OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Power-Supply/MAG-A1000GL-PCIE5/Overview |
| Warranty | 99 Мonths; 99 Months |
PSU MSI MAG A1000GL PCIE5
- Производител: MSI
- Код на продукта: 306-7ZP9B11-CE0
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
133.34 € / 260.79 лв.
- Без данък: 111.11 € / 217.32 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно




