Основна информация
| Производител | FRACTAL DESIGN |
|---|---|
| Part Number | FD-F-DR3-1403 |
| EAN / Код | 7340172711865 |
| Гаранция | 24 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/products/fans/dynamic/dynamic-3-14/rgb-black/ |
|---|---|
| Manufacturer | Fractal Design |
| Fan information | Screw hole pattern: 125 x 125 mm; LED type: ARGB Gen 2 (8 LEDs); Number of blades: 7; Fan typical input current: 0.15 A±0.05 A; Fan typical input power: 1.8 W±0.6 W; Fan maximum input current: 0.23 A; Fan maximum input power: 2.76 W; Fan input voltage: 12 V; Minimum startup voltage: 7 V; LED rated voltage (RGB Version): 5 V; LED rated current (RGB Version): 0.15 A; LED Rated input power (RGB Version): 1.8 W; MTTF: > 90 000 h; Cable length: 500 mm + 60 mm daisy chain; Cable type (RGB Version): 4-pin PWM and 3-pin RGB connector; Cable type (non-RGB Version): 4-pin PWM connector |
| Bearing | Rifle |
| Color | RGB Black |
| Dimensions | 3-Pack Product box dimensions (LxWxH): 141 x 77 x 157 mm |
| Size [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Rotation speed [RPM] | 350 (±150) - 1800 (±10%) RPM |
| Maximum air flow [CFM] | 76.3 CFM |
| Acoustical noise [dB (A)] | 30.8 dB(A) |
| Max. pressure [mm H2O] | 2.61 mm H2O |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Acoustical noise [dB (A)] | 30.8 dB(A) |
| Bearing | Rifle |
| Color | RGB Black |
| Dimensions | 3-Pack Product box dimensions (LxWxH): 141 x 77 x 157 mm |
| Fan information | Screw hole pattern: 125 x 125 mm; LED type: ARGB Gen 2 (8 LEDs); Number of blades: 7; Fan typical input current: 0.15 A±0.05 A; Fan typical input power: 1.8 W±0.6 W; Fan maximum input current: 0.23 A; Fan maximum input power: 2.76 W; Fan input voltage: 12 V; Minimum startup voltage: 7 V; LED rated voltage (RGB Version): 5 V; LED rated current (RGB Version): 0.15 A; LED Rated input power (RGB Version): 1.8 W; MTTF: > 90 000 h; Cable length: 500 mm + 60 mm daisy chain; Cable type (RGB Version): 4-pin PWM and 3-pin RGB connector; Cable type (non-RGB Version): 4-pin PWM connector |
| Manufacturer | Fractal Design |
| Max. pressure [mm H2O] | 2.61 mm H2O |
| Maximum air flow [CFM] | 76.3 CFM |
| Rotation speed [RPM] | 350 (±150) - 1800 (±10%) RPM |
| Size [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/products/fans/dynamic/dynamic-3-14/rgb-black/ |
| Warranty | 24 Months |
FD 140MM DYNAM3 RGB BLACK 3PAK
- Производител: FRACTAL DESIGN
- Код на продукта: FD-F-DR3-1403
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
52.44 € / 102.57 лв.
- Без данък: 43.70 € / 85.48 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно






