Основна информация
| Производител | MSI |
|---|---|
| Part Number | 9S6-AF8321-1025 |
| EAN / Код | 4711377351348 |
| Гаранция | 24 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.msi.com/All-in-One-PC/PRO-AP272P-14MX |
|---|---|
| Manufacturer | MSI |
| CPU model | Intel® Core™ i7 processor 14700 2.10 GHz |
| Memory size | 16GB (2x8GB) |
| Memory type | DDR5 |
| Graphics | UMA |
| SSD | 1TB |
| HDD | None |
| Screen size | 27" |
| Screen type | IPS Flat, 0.2745(H)x0.2745(V) 250 1000:1 30~160 KHz(H) / 60~144 Hz(V) 14ms 178°(H)/178°(V) 16.7M |
| Screen resolution | 1920x1080 (FHD) |
| Touch screen | Non-touch |
| Wireless | Wi-Fi 6E + BT |
| OS | None |
| Color | Black |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Color | Black |
| CPU model | Intel® Core™ i7 processor 14700 2.10 GHz |
| Graphics | UMA |
| HDD | None |
| Manufacturer | MSI |
| Memory size | 16GB (2x8GB) |
| Memory type | DDR5 |
| OS | None |
| Screen resolution | 1920x1080 (FHD) |
| Screen size | 27" |
| Screen type | IPS Flat, 0.2745(H)x0.2745(V) 250 1000:1 30~160 KHz(H) / 60~144 Hz(V) 14ms 178°(H)/178°(V) 16.7M |
| SSD | 1TB |
| Touch screen | Non-touch |
| Vendor_url | https://www.msi.com/All-in-One-PC/PRO-AP272P-14MX |
| Warranty | 24 Months |
| Wireless | Wi-Fi 6E + BT |
MSI PRO AP272P 14M-886XEU
- Производител: MSI
- Код на продукта: 9S6-AF8321-1025
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
1,202.89 € / 2,352.65 лв.
- Без данък: 1,002.41 € / 1,960.54 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно



