Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AD4S320032G22-BGN |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA NOTEBOOK 32GB DDR4 3200MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.adata.com |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 32 GB |
| Speed | 3200 |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 32 GB |
| Speed | 3200 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.adata.com |
| Warranty | 96 Months; 99 Months |
32GB DDR4 3200 ADATA SODIMM
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AD4S320032G22-BGN
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
273.63 € / 535.17 лв.
- Без данък: 228.02 € / 445.98 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

