Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AD4S320016G22-SGN |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | ADATA NOTEBOOK 16GB DDR4 3200MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.adata.com/us/specification/654 |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | 260-Pin SO-DIMM |
| Speed | 3200MHz |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16 GB |
| Form factor | 260-Pin SO-DIMM |
| Speed | 3200MHz |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.adata.com/us/specification/654 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months; 99 Months |
16GB DDR4 3200 ADATA SODIMM
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AD4S320016G22-SGN
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
131.78 € / 257.73 лв.
- Без данък: 109.81 € / 214.78 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

