Основна информация
| Производител | KINGSPEC |
|---|---|
| Part Number | KS3200D4N12032G |
| EAN / Код | 6950509911663 |
| Гаранция | 36 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingspec.com/ |
|---|---|
| Manufacturer | KINGSPEC |
| Type | DDR4 |
| Capacity | 32GB |
| Speed | 3200Mbps |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 36 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 32GB |
| Manufacturer | KINGSPEC |
| Speed | 3200Mbps |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.kingspec.com/ |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 36 Months |
32G DDR4 3200 KINGSPEC SODIMM
- Производител: KINGSPEC
- Код на продукта: KS3200D4N12032G
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
267.93 € / 524.02 лв.
- Без данък: 223.27 € / 436.68 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно


