Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | KVR32S22S8/8 |
| EAN / Код | 0740617296099 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON NOTEBOOK 8GB DDR4 3200MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/kvr32s22s8_8.pdf |
|---|---|
| Manufacturer | Kingston |
| Type | DDR4 |
| Capacity | 8GB |
| Form factor | 260-Pin SODIMM |
| Speed | 3200 |
| CAS latency | CL22 |
| Warranty | 99 Мonths |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 8GB |
| CAS latency | CL22 |
| Form factor | 260-Pin SODIMM |
| Manufacturer | Kingston |
| Speed | 3200 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/kvr32s22s8_8.pdf |
| Warranty | 99 Мonths; 99 Months |
8G DDR4 3200 KINGST 1RX8 SODIM
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: KVR32S22S8/8
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
128.42 € / 251.16 лв.
- Без данък: 107.01 € / 209.30 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

