Основна информация
| Производител | TEAM |
|---|---|
| Part Number | TED48G2666C19-S01 |
| EAN / Код | 0765441642690 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | TEAM_GROUP NOTEBOOK 8GB DDR4 2666MHZ |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/catalog/act.php?act=2&index_id=85 |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Capacity | 8 GB |
| Form factor | 260 PIN SO-DIMM |
| Speed | 2666 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 8 GB |
| Form factor | 260 PIN SO-DIMM |
| Speed | 2666 |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/catalog/act.php?act=2&index_id=85 |
| Voltage | 1.2V |
| Warranty | 96 Months |
8GB DDR4 2666 TEAM ELITE SODIM
- Производител: TEAM
- Код на продукта: TED48G2666C19-S01
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
61.86 € / 120.98 лв.
- Без данък: 51.55 € / 100.82 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

