Основна информация
| Производител | KINGSTON |
|---|---|
| Part Number | KF556C40BBK2-32 |
| EAN / Код | 740617325706 |
| Гаранция | 96 месеца |
| Ключови характеристики | KINGSTON DESKTOP 2X16GB DDR5 5600MHZ KIT HEAT SINK |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/KF556C40BBK2-32.pdf |
|---|---|
| Capacity | 32 GB |
| Form factor | 288-Pin DIMM Kit |
| Kit of | 2 x 16 GB |
| Speed | 5600 |
| CAS latency | CL40 |
| Voltage | 1.25V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 32 GB |
| CAS latency | CL40 |
| Form factor | 288-Pin DIMM Kit |
| Kit of | 2 x 16 GB |
| Speed | 5600 |
| Vendor_url | https://www.kingston.com/datasheets/KF556C40BBK2-32.pdf |
| Voltage | 1.25V |
| Warranty | 96 Months |
2X16G DDR5 5600 KINGST BEAST
- Производител: KINGSTON
- Код на продукта: KF556C40BBK2-32
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
557.80 € / 1,090.97 лв.
- Без данък: 464.84 € / 909.14 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

