Основна информация
| Производител | TEAM |
|---|---|
| Part Number | TLZGD416G3200HC16FDC01 |
| Гаранция | 96 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/T-FORCE/vulcan-z-ddr4-gray/vulcan-z-ddr4-gray-TLZGD416G3200HC16F01/ |
|---|---|
| Manufacturer | TEAM |
| Type | DDR4 |
| Capacity | 16GB (2x8GB) |
| Form factor | 288 Pin |
| Kit of | 2 X 8 GB |
| Speed | 3200MHz |
| CAS latency | CL16 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 16GB (2x8GB) |
| CAS latency | CL16 |
| Form factor | 288 Pin |
| Kit of | 2 X 8 GB |
| Manufacturer | TEAM |
| Speed | 3200MHz |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/T-FORCE/vulcan-z-ddr4-gray/vulcan-z-ddr4-gray-TLZGD416G3200HC16F01/ |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months |
2X8G DDR4 3200 TEAM VULKAN Z
- Производител: TEAM
- Код на продукта: TLZGD416G3200HC16FDC01
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
161.92 € / 316.68 лв.
- Без данък: 134.93 € / 263.90 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно



