Основна информация
| Производител | ADATA |
|---|---|
| Part Number | AX4U32008G16A-SBKD35G |
| EAN / Код | 4711085943279 |
| Гаранция | 99 месеца |
| Ключови характеристики | XPG DESKTOP 8GB DDR4 3200MHZ HEAT_SINK RGB |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.xpg.com/us/xpg/dram-modules-spectrix-d35g-rgb-ddr4 |
|---|---|
| Manufacturer | ADATA |
| Type | DDR4 |
| Capacity | 8GB |
| Form factor | U-DIMM |
| Speed | 3200MT/s |
| CAS latency | CL16 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 99 Мonths |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Capacity | 8GB |
| CAS latency | CL16 |
| Form factor | U-DIMM |
| Manufacturer | ADATA |
| Speed | 3200MT/s |
| Type | DDR4 |
| Vendor_url | https://www.xpg.com/us/xpg/dram-modules-spectrix-d35g-rgb-ddr4 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 99 Мonths; 99 Months |
8G DDR4 3200 XPG D35G
- Производител: ADATA
- Код на продукта: AX4U32008G16A-SBKD35G
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
104.88 € / 205.12 лв.
- Без данък: 87.40 € / 170.93 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно




