Основна информация
| Производител | REPOTEC |
|---|---|
| Part Number | RP-CAT5E0 |
| EAN / Код | UTP Cat.5E100M |
| Ключови характеристики | REPOTEC ACCESSORIES UTP_CAT.5E |
Технически характеристики
| Vendor_url | http://202.39.219.60:8000/Wiring_system/PDF/RP_CAT5E0_DT.pdf |
|---|---|
| Other | • Length 305 m • Full CAT5e specification with moulded boots • Foil Twisted-Pair (FTP) - the extra foil shielding protects against Electro Magnetic Interference (EMI) and Radio Frequency Interference (RFI) |
| Weight | 3 kg |
| Dimensions | 100 m |
| Color | white |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Color | white |
| Dimensions | 100 m |
| Other | • Length 305 m • Full CAT5e specification with moulded boots • Foil Twisted-Pair (FTP) - the extra foil shielding protects against Electro Magnetic Interference (EMI) and Radio Frequency Interference (RFI) |
| Vendor_url | http://202.39.219.60:8000/Wiring_system/PDF/RP_CAT5E0_DT.pdf |
| Weight | 3 kg |
100M UTP CAT5E /REPOTEC
- Производител: REPOTEC
- Код на продукта: RP-CAT5E0
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
24.09 € / 47.11 лв.
- Без данък: 20.07 € / 39.26 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно



