Основна информация
| Производител | D-LINK |
|---|---|
| EAN / Код | DWL-3600AP |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ключови характеристики | D-LINK ACCESS_POINT GBIT WIFI INTERNAL_ANTENNA 2.4GHZ 300MBPS |
Технически характеристики
| Vendor_url | http://www.dlink.com/uk/en/business-solutions/wireless/wireless-access-points/dwl-3600ap-unified-wireless-n-poe-access-point# |
|---|---|
| Model | DWL-3600AP |
| Interface | 802.11b/g/n 2.4 GHz; 10/100/1000 Gigabit Ethernet; 2x2 MIMO embedded antenna with 4 internal antennas. |
| Frequency | 2.40 GHz |
| Security | WEP, Dynamic WEP, WPA Personal/Enterprise, WPA2 Personal/Enterprise |
| Management | HTTP/HTTPS Web-based User Interface SNMP, SSH, Telnet Command Line |
| Certifications | cUL, LVD (EN60950-1); UL2043; EN60601-1-2; FCF Class B; CE Class B; C-tick; IC; VCCI; NCC; TELEC; Wi-Fi®. |
| Power supply | 5V/2.5A (power adapter not included) |
| Environment | Operating Temperature: (32°F to 104°F) 0° to 40°C; Operating Humidity: 10% to 90% non-condensing. |
| Dimensions | 203 x 203 x 48 mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Certifications | cUL, LVD (EN60950-1); UL2043; EN60601-1-2; FCF Class B; CE Class B; C-tick; IC; VCCI; NCC; TELEC; Wi-Fi®. |
| Dimensions | 203 x 203 x 48 mm |
| Environment | Operating Temperature: (32°F to 104°F) 0° to 40°C; Operating Humidity: 10% to 90% non-condensing. |
| Frequency | 2.40 GHz |
| Interface | 802.11b/g/n 2.4 GHz; 10/100/1000 Gigabit Ethernet; 2x2 MIMO embedded antenna with 4 internal antennas. |
| Management | HTTP/HTTPS Web-based User Interface SNMP, SSH, Telnet Command Line |
| Model | DWL-3600AP |
| Power supply | 5V/2.5A (power adapter not included) |
| Security | WEP, Dynamic WEP, WPA Personal/Enterprise, WPA2 Personal/Enterprise |
| Vendor_url | http://www.dlink.com/uk/en/business-solutions/wireless/wireless-access-points/dwl-3600ap-unified-wireless-n-poe-access-point# |
| Warranty | 24 Months |
D-LINK DWL-3600AP UNIFIED AP
- Производител: D-LINK
- Код на продукта: DWL-3600AP
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
259.10 € / 506.75 лв.
- Без данък: 215.92 € / 422.29 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно






