Основна информация
| Производител | FRACTAL DESIGN |
|---|---|
| Part Number | FD-FAN-PRI-AL12-PWM |
| EAN / Код | FD-FAN-PRI-AL12-PWM |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | FRACTAL DESIGN AIR CASE FAN 120MM RGB |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/home/product/casefans/prisma-series/prisma-al-12 |
|---|---|
| Connector | 4-pin |
| Bearing | LLS |
| Size [mm] | 120mm |
| Rotation speed [RPM] | 500 – 2000 RPM |
| Maximum air flow [CFM] | 85.71 CFM |
| Acoustical noise [dB (A)] | 32.7 dB(A) |
| Max. pressure [mm H2O] | 2.78 mmH2O |
| MTBF [Hours] | 100,000 hrs |
| Voltage | 12V |
| Input [Watt] | 2.16W |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Acoustical noise [dB (A)] | 32.7 dB(A) |
| Bearing | LLS |
| Connector | 4-pin |
| Input [Watt] | 2.16W |
| Max. pressure [mm H2O] | 2.78 mmH2O |
| Maximum air flow [CFM] | 85.71 CFM |
| MTBF [Hours] | 100,000 hrs |
| Rotation speed [RPM] | 500 – 2000 RPM |
| Size [mm] | 120mm |
| Vendor_url | https://www.fractal-design.com/home/product/casefans/prisma-series/prisma-al-12 |
| Voltage | 12V |
| Warranty | 24 Months; 36 Months |
FD 120 PRISMA AL-12 ARGB PWM
- Производител: FRACTAL DESIGN
- Код на продукта: FD-FAN-PRI-AL12-PWM
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
20.09 € / 39.29 лв.
- Без данък: 16.74 € / 32.74 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно

