Основна информация
| Производител | TENDA |
|---|---|
| Part Number | F3 |
| EAN / Код | 6932849427141 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ключови характеристики | TENDA ROUTER MBIT EXTERNAL_ANTENNA 2.4GHZ 300MBPS 3xLAN |
Технически характеристики
| Vendor_url | http://www.tendacn.com/en/product/specification/F3.html |
|---|---|
| Interface | Ports:1*10/100M auto-negotiation WAN port, 3*10/100M auto-negotiation LAN ports; Antenna: 3x5dBi external undetachable antennas; Button: 1*WPS/RESET; LED: SYS, WiFi, LAN(1-3), WAN, T, WPS. |
| Frequency | 2.4GHz/300Mbps over 2.4GHz band/ |
| Security | WPA Algorithm: AES, TKIP, TKIP&AES ; Wireless Access Control: MAC Address Filtering. |
| Management | DHCP Server: Support; System Tool: Network Time, Sys Upgrade, Backup/Restore, Factory Default, Login Password, Sys Logs, Restart. |
| Certifications | CE ROHS 3C EAC NOM IC |
| Standarts | IEEE802.11/b/g/n |
| Power supply | Power Consumption:1.9W(no load)~3.3W(full-load); Power Supply: DC 9V 600mA. |
| Environment | Humidity:Operating Environment:10% ~ 90% RH Non-condensing, Storage Environment:5% ~ 90% RH Non-condensing; Temperature: Operating Environment:0? ~ 40?, Storage Environment:-40?C~70?C. |
| Dimensions | 127.4*90.5*26mm |
| Warranty | 24 Months |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Certifications | CE ROHS 3C EAC NOM IC |
| Dimensions | 127.4*90.5*26mm |
| Environment | Humidity:Operating Environment:10% ~ 90% RH Non-condensing, Storage Environment:5% ~ 90% RH Non-condensing; Temperature: Operating Environment:0? ~ 40?, Storage Environment:-40?C~70?C. |
| Frequency | 2.4GHz/300Mbps over 2.4GHz band/ |
| Interface | Ports:1*10/100M auto-negotiation WAN port, 3*10/100M auto-negotiation LAN ports; Antenna: 3x5dBi external undetachable antennas; Button: 1*WPS/RESET; LED: SYS, WiFi, LAN(1-3), WAN, T, WPS. |
| Management | DHCP Server: Support; System Tool: Network Time, Sys Upgrade, Backup/Restore, Factory Default, Login Password, Sys Logs, Restart. |
| Power supply | Power Consumption:1.9W(no load)~3.3W(full-load); Power Supply: DC 9V 600mA. |
| Security | WPA Algorithm: AES, TKIP, TKIP&AES ; Wireless Access Control: MAC Address Filtering. |
| Standarts | IEEE802.11/b/g/n |
| Vendor_url | http://www.tendacn.com/en/product/specification/F3.html |
| Warranty | 24 Months; 36 Months |
TENDA F3 WL N ROUTER
- Производител: TENDA
- Код на продукта: F3
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
13.79 € / 26.97 лв.
- Без данък: 11.49 € / 22.47 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно



