Основна информация
| Производител | FORTRON |
|---|---|
| Part Number | POO0000022 |
| EAN / Код | AE24-B |
| Гаранция | 24 месеца |
Технически характеристики
| Vendor_url | https://www.fsplifestyle.com/en/product/AE24.html |
|---|---|
| Manufacturer | FORTRON |
| CPU socket support | Intel LGA: 1851/1700/1200;AMD: AM4/AM5 |
| Bearing | Japanese-made silent dual ball-bearing |
| Other | Fan LED Type: ARGB (Sync with MB) |
| Dimensions | Waterblock Dimensions: 67x67x46.5mm;Radiator Dimensions: 277x120x27mm;Fan Dimensions: 120x120x25mm |
| Rotation speed [RPM] | 2300 RPM (MAX) ± 10% |
| Maximum air flow [CFM] | 81.7CFM ± 10% |
| Acoustical noise [dB (A)] | Noise Level: 36dBA ± 10%;Pump Noise Level: 29dBA ± 10% |
| Max. pressure [mm H2O] | 3.4mmH2O ± 10% |
| Voltage | Pump Rated Voltage: 12V |
| Power consumption | Pump Power Consumption: 3W ± 10% |
Наличност: Артикулът е наличен по заявка от Външен склад. Свържете се с нас.
| Технически характеристики | |
| Acoustical noise [dB (A)] | Noise Level: 36dBA ± 10%;Pump Noise Level: 29dBA ± 10% |
| Bearing | Japanese-made silent dual ball-bearing |
| CPU socket support | Intel LGA: 1851/1700/1200;AMD: AM4/AM5 |
| Dimensions | Waterblock Dimensions: 67x67x46.5mm;Radiator Dimensions: 277x120x27mm;Fan Dimensions: 120x120x25mm |
| Manufacturer | FORTRON |
| Max. pressure [mm H2O] | 3.4mmH2O ± 10% |
| Maximum air flow [CFM] | 81.7CFM ± 10% |
| Other | Fan LED Type: ARGB (Sync with MB) |
| Power consumption | Pump Power Consumption: 3W ± 10% |
| Rotation speed [RPM] | 2300 RPM (MAX) ± 10% |
| Vendor_url | https://www.fsplifestyle.com/en/product/AE24.html |
| Voltage | Pump Rated Voltage: 12V |
| Warranty | 24 Months |
FORTRON AE24-B RGB
- Производител: FORTRON
- Код на продукта: POO0000022
- Наличност: Външен склад (по заявка)
- По заявка — доставка 3–7 работни дни
-
79.89 € / 156.25 лв.
- Без данък: 66.58 € / 130.21 лв.
СПЕЦИАЛНА
ОФЕРТА
Ограничено
ОФЕРТА
Ограничено
НИСКИ
ЦЕНИ
Икономия
ЦЕНИ
Икономия
ВИСОКО
КАЧЕСТВО
Проверени
КАЧЕСТВО
Проверени
ДОВЕРИЕ
ПЛАЩАНЕ
Сигурно
ПЛАЩАНЕ
Сигурно



